Kontakt os gerne på telefon +45 96 18 19 18 eller e-mail info.hanstholm@insula.dk.

Du er også meget velkommen til at kontakte én af nedenstående kontaktpersoner direkte.

Daglig ledelse

Steff Sørensen
Direktør
steff.sorensen@insula.dk
Mobil 20 22 33 42

Flemming Hansen
Fabrikschef
flemming.hansen@insula.dk
Mobil 24 83 53 79

Bo Vesterskov Milwertz
Driftsleder
bo.milwertz@insula.dk
Mobil 31 39 82 56

Salg/økonomi/produktion

Gustaf Olafsson
Salgsansvarlig Strandby Fisk
gustaf.olafsson@insula.dk
Mobil 20 16 24 13


Heidi Snebang Månsson
Account Manager Strandby Fisk
heidi.maansson@insula.dk
Telefon 70 27 02 06
Direkte 30 59 78 54

Mette Marie Trolle Thomsen
Salgsassistent Strandby Fisk
mette.thomsen@insula.dk
Telefon 70 27 02 06


Julie Kyk

Salgsassistent Strandby Fisk
julie.kyk@insula.dk
Telefon 70 27 02 06
Direkte 31 32 98 42

Henrik Nygaard Christensen
Sælger – Danmark/Tyskland/Holland/Sverige
henrik.christensen@insula.dk
Mobil 23 36 06 99


Heine W Nielsen

Opkøber Strandby Fisk
heine.nielsen@insula.dk
Mobil +45 20 74 08 20

Birgit Lynggaard Jensen
Regnskabsassistent
birgit.jensen@insula.dk
Telefon 61 33 10 82


Marianne Villadsen

Kontorassistent
marianne.villadsen@insula.dk
Mobil 22 29 14 44

Adresse

Insula Hanstholm A/S
Kai Lindbergs Gade 22
7730 Hanstholm